Місто

Вінниця на конкурсі шукатиме 800 тис. гривень на геоінформаційну систему

12 липня 2010, 16:30

Для впровадження у Вінниці геоінформаційної системи планується додатково залучити 800 тис. грн.

Про це повідомили в управлінні у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Загальна вартість проекту впровадження у Вінниці ГІС сягає більше мільйона гривень. Тому міська рада намагається залучити додаткові кошти. Управління комп'ютеризації та телекомунікацій, яке займається впровадженням ГІС, підготувало усі матеріали для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Перемога у ньому дасть можливість залучити для втілення проекту додаткові ресурси, що допоможе пришвидшити темпи впровадження геоінформаційної системи у Вінниці та зніме фінансове навантаження на міський бюджет.

На сьогоднішній день уже йде підготовка до втілення цього проекту у життя. В управлінні комп’ютеризації та телекомунікацій міської ради уже встановлено серверне програмне забезпечення; укладено договір про співпрацю з Вінницьким національним технічним університетом та обрано 50 основних напрямків для проведення науково-дослідних робіт; працівники управління містобудування та архітектури створили розділ по топографічній основі міста, її моніторингу, плануванню та розвитку інфраструктури Вінниці; розроблено систему нагляду за транспортом комунального підприємства, яке обслуговує дороги міста (система дозволяє моніторити ефективність використання транспортних засобів); фахівці управління земельних ресурсів займаються збором інформації по земельних ділянках та договорах оренди; виконуються топографо-геодезичні роботи, топозйомки місцевості та обробляються результати аерофотозйомки; проводиться паспортизація різних мереж міста; реєструються дані про будівлі, споруди та їх власників чи орендаторів. Усі матеріали, які уже вдалось отримати, зібрані на одному носії та постійно обновлюються. Частина з них розміщена в мережі Інтернет та на внутрішньому порталі міської ради, для користування нею працівниками виконавчих органів.

Потужна база даних, яку планується запровадити у Вінниці, буде відкрита для широкого загалу. Вона буде актуальна для мешканців, органів, які здійснюють управління містом та підприємців (як закордонних, такі і місцевих).

Довідка.

Геоінформаційна система — це сучасна комп'ютерна технологія, що дозволяє поєднати модельне зображення території (електронне відображення карт, схем, космо-, аерозображень території) з інформацією табличного типу (різноманітні статистичні дані, списки, економічні показники та інше).

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі