Місто

Вінниця отримала визнання Єврокомісії та нагороду CIVITAS Awards 2018

3 жовтня 2018, 09:24

 За підсумками щорічного Форуму європейської ініціативи CIVITAS, який пройшов в Швеції, Вінниця отримала найпрестижнішу нагороду у сфері «чистого» міського транспорту - CIVITAS Awards 2018.

Про це йдеться в повідомлені на сторінці Facebook Сергія Моргунова.

«Маю дуже приємну новину: Вінниця – серед 8 найбільш передових міст Європи за підсумками цьогорічного Форуму європейської ініціативи CIVITAS! Наше місто отримало найпрестижнішу нагороду у сфері «чистого» міського транспорту - CIVITAS Awards 2018. Вітаю вінничан!

Цією премією Європейська Комісія відзначила Вінницю за впровадження унікальної практики модернізації трамваїв з власним брендом VinWay.

Лауреати CIVITAS Awards 2018 стали відомі за підсумками щорічного Форуму, який відбувся в Умео (Швеція). Вінниця лише вдруге брала участь у заході, але уже привернула до себе увагу європейської спільноти. Місто перемогло у номінації «Bold Measure Award» – «За сміливий та інноваційний підхід» – разом із бельгійським містом Гент та німецьким Аахеном. Визначало кращих журі у складі експертів з питань мобільності, управлінців та представників мас-медіа.

Європейська ініціатива CIVITAS об’єднує понад 300 міст та має на меті розвиток системи громадського транспорту в Європі та за її межами. Вінниця стала першим містом України, яке долучилася до цієї ініціативи у 2015 році.

Приємно отримувати визнання Європейської комісії та спільноти CITIVAS, але в першу чергу це означає, що варто рухатися далі та працювати над покращенням міської мобільності, враховуючи новаторський досвід інших країн», - зазначено в дописі.

Вінниця.info, фото - з сторінки С. Моргунова 

Теги: місто нагорода 
Матеріали по темі