Суспільство

Вінниця передала на Схід відремонтований джип, форму і техніку. Фоторепортаж

17 березня 2017, 12:37

 17 березня Вінниця відправила черговий гуманітарний вантаж у зону проведення АТО. Землякам, які несуть службу в Авдіївці, везуть відремонтований позашляховик. Для машини це вже друга «ротація». Після року на передовій автівка поламалася.

Про це розповів волонтер Андрій Гижпаль.

«Це «Паджеро» ми рік назад придбали, передали нашим хлопцям в АТО. На жаль, авто поламалося, то ми його полагодили і передаємо знову. Цю машину на передовій впізнають. Всі місцеві знають це автомобіль, в якому їздять адекватні люди, які завжди допомагають», - говорить вінничанин.

Разом з позашляховиком на Схід вирушив і мікроавтобус з продовольчими товарами, продуктами гігієни, радіостанціями, технікою, взуттям і формою. Зібрати вантаж допомогли учасниці «Міс Вінниця 2017». На кошти з благодійного аукціону придбали пральну машину і військовий одяг.

«Ми вже третій рік проводимо благодійний аукціон. Продаємо поробки, які дівчата самостійно зробили. За цей період вже зібрали більше 110 тисяч. В цьому році – понад 41 тисячу. На них купили пральну машину і форму. Передаємо хлопцям і фото з учасницями, щоб знали, від кого презенти», - говорить організатор конкурсу краси Євгеній Майданик.

Волонтери закликають людей допомогти українським воїнам.

«Ми їдемо на Авдіївку, зараз там немає світла, тому військові капелани просять свічок. Приносити їх можна у фонд «Подільська громада», - додає Андрій Гижпаль. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО 
Матеріали по темі