Суспільство

Вінниця прощається з 19-річним бійцем, що загинув від обстрілу терористів біля Донецького аеропорту

4 червня 2016, 11:26

 4 червня Вінниця прощається з 19-річним Героєм Євгеном Костюком. Хлопець загинув у зоні АТО при виконанні службових обов’язків. На Схід пішов добровольцем ще у 2014-му. Провести в останню путь юного бійця прийшли рідні, волонтери, побратими і просто небайдужі городяни…

Жені не стало в ніч на 2 червня

«Я бачив його за 20 хвилин до поранення. Він йшов на бойовий пост і почався мінометний артобстріл. Осколок попав йому в голову. Це було біля Донецького аеропорту. Женя залишався ще живим деякий час. Його відправили спочатку на Красноармійськ, потім на Дніпропетровськ. Хірурги робили все можливе, але, на жаль…», - розповів  ВИННИЦA.info побратим захисника Сергій Дідик.

Євген служив 1-ій Oкремій штурмoвій рoті ДУК Прaвий Сектoр. Мав позивним «Шльоцик». Друзі називають його справжнім воїном.

«Він ніколи не говорив про свої подвиги, просто мовчки робив свою справу. Він завжди був на передовій, звідти майже не вилазив.. Ми з ним разом були на Красногорівці. Він ніколи не жалівся, що йому важко,погано чи він хоче додому…

Євген завжди був, як справжній боєць. Я медик, тому на бойові завдання з ним не ходила, але від своїх побратимів завжди чула, що коли вони йшли з ним в парі, то розуміли, що їх спина прикрита щільно.

В нього залишилася дуже молода мама, 7-річна сестра, з якою він був дуже близький…Мама досі не знає, як сказати пор втрату маленькій дівчинці…», - сказала боєць Наталя з позивним «Подруга мала».

 ВИННИЦA.info

Теги: похорон 
Матеріали по темі