Суспільство

Вінниця пустить безкоштовний транспорт у Різдвяну ніч. Розклад богослужінь у храмах міста

4 січня 2017, 13:55

 6 січня православні вінничани розпочнуть святкування Різдва Христового. З п’ятниці до понеділка практично в усіх храмах міста триватимуть богослужіння. Деякі церкви працюватимуть і вночі. Аби віряни могли у пізній час потрапити до святинь, в обласному центрі безкоштовно курсуватиме громадський транспорт.

Про це 4 січня розповів начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький.

«Конфесії, які мають нічні богослужіння, звернулися до Вінницької міської ради з пропозицією курування громадського транспорту в ніч на Різдво. Влада, як завжди, погодилася. Тому в ніч на 7 січня головними магістралями безкоштовно їздитиме громадський транспорт», - сказав посадовець.

Українська православна церква Київського патріархату

У храмах Київського патріархату на протязі різдвяних свят відбуватиметься богослужіння: у Святий вечір – о 17:00. Нічної літургії не буде. На Різдво, 7 січня, о 9 годині ранку будуть святкові божественні літургії.

Української православна церква (Московського патріархату)

Нічні богослужіння відбуватимуться у 35 храмах. Триватимуть з 23:30 до 3 годині ночі. Завершиться служба колядками.

Українська греко-католицька церква

В центральному храмі на вулиці Київській різдвяні богослужіння розпочнуться 6 січня в 7:15 «Царськими часами» і завершаться освячення проскури.

О 23 годині розпочнеться богослужіння, яке передує урочисті літургії, що стартує о 12 годині ночі. 7 січня, о 9 годині зранку буде літургія для тих, хто через різні причини не був у храмі. 6, 7, 8, 9 січня продовжаться різдвяні святкування.

Церква євангельських християн баптистів

Баптисти продовжують святкувати Різдво, адже розпочали відзначати народження Сина Божого ще 25 грудня. 6 січня о 18 годині в усіх церквах в нас будуть проходити богослужіння. 7 січня, в суботу богослужіння в усіх наших церквах розпочнуться о 10 годині ранку і о 5 годині вечора. 8 січня, в неділю, продовжаться святкування також о 10 і 5 годині вечора.

Церква християн віри євангельської

Богослужіння будуть проходити по молитовних будинках Вінниці і п’ятницю вечері, і в суботу вранці. 7 січня служба розпочнеться о 10 годині ранку.

Українська автокефальна православна церква

В храмі, що розташований на території кладовища «Підлісне», вулиця Анастасії Медвідь, 2 святкові богослужіння будуть відбуватися 6 січня: о 9 годині будуть читатися «Царські часи», далі служба – за церковним уставом. Цього ж дня о 16 годині відбудеться вечірнє богослужіння. Вранці, 7 січня, о 9 годині відбудеться святкова божественна літургія.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: свято 
Матеріали по темі