Суспільство

Вінниця розробила першу в Україні програму для страхування бійців АТО. 6 військових отримали поліси

27 березня 2017, 13:52

27 березня у Вінниці розпочали видавати безкоштовну страховку  контрактникам, які їдуть у зону АТО.

«Програма розроблена для того, щоб захистити  бійців матеріально. Нещодавно міський голова звернувся до депутатів Вінниці. За рішенням міської ради прийняли проект про страхування бійців АТО. Ми виграли тендер серед інших страхових компаній. Розробили спеціальний продукт для страхування  саме цих людей, які перебувають на території проведення військових дій в Україні», -  розповіла Юлія Цетина, виконавчий директор страхової компанії.

Процедура відбувається за наступним принципом.

«Ми приймаємо заявку від бійця. Видаємо страховий платіж на суму 100 тисяч гривень . Гроші сплачує міська рада. Бійці фінансово тут не повинні сплачувати.  Договір діє один рік. Якщо стається поранення при виконанні обов’язків, або загинув, тоді вступає в силу договір. І ми виконуємо зобов’язання. Виплата відбувається в залежності від виду поранення. У такому розмірі, відповідно до розміру поранення і його наслідків. Або якщо при виконання боєць гине», - Цетина.

 Отримати поліс мають право  лише ті військові, які укладають контракт  з 2017 року. І належать до вінницької територіальної громади. Перші поліси сьогодні отримали  6 чоловік. На цьму тижні вони відправляться на виконання бойових задач.

«Мене страхують, як громадянина Вінниці. Я йду на службу за контрактом, через це страхують. Служити я вже давно хотів піти, але,  не було можливості. Не встиг на сьому хвилю мобілізації. Вже був у списках.  А потім все не хотів полишати свою зону комфорту. Знаєте, як, дім, робота. Дуже скоро мене направлять до навчального центру. Частина, куди оформлюють, знаходиться у Калинівському районі. Але дислокується в зоні АТО на Луганщині. Страхування мене не захистить від ураження. Може мене підтримати лише морально», - пояснив перший клієнт  Олександр Іщук.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО Вінниця страхування 
Матеріали по темі