Місто

Вінниця шукає підприємство, яке обладнає громадський транспорт для проїзду «по картках»

28 липня 2016, 17:02

 КП «Вінницякартсервіс» (ВКС), планує використати частину коштів кредитної позики від Європейського Банку Реконструкції і Розвитку, для фінансування проекту «Впровадження автоматизованої системи збору плати за проїзд в громадському транспорті м. Вінниця» (надалі АСОП). Комунальне підприємство має намір провести попередній кваліфікаційний відбір компаній і консорціумів для участі в торгах за зазначеним контрактом, що фінансується з коштів кредиту.

Про це зазначено в оголошенні Вінницької міської ради.

«Автоматизована система збору плати за проїзд» - проект буде розбудовувати, підтримувати, експлуатувати та обслуговувати автоматизованої системи збору плати за проїзд в громадському транспорті м. Вінниця. Запропонований контракт за проектом передбачає здійснення закупівлі таких товарів, робіт та послуг:

  • оснащення валідаторами 350 автобусів, трамваїв і тролейбусів;

  • ISO/IEC 14443-сумісних зчитувачів смарткарток;

  • постачання ISO/IEC 14443-сумісних смарткарток;

  • постачання ручних валідаторів;

  • постачання обладнання для продажу квитків, підтримки користувачів та управлінської інформації;

  • поставка системи центрального офісу для усього вищезгаданого;

  • інтеграцію з існуючими транспортними системами м. Вінниці.

Усі вищезгадані цифри є приблизними, так як через певні особливості транспортних послуг, точні показники на цьому етапі не можуть бути визначеними.

Очікується, що період впровадження проекту триватиме 2 роки. Контракт також включає експлуатацію та обслуговування системи.

Попередній кваліфікаційний відбір та проведення торгів для присудження контракту, що фінансується з коштів кредитної позики Банку, відкриті для фірм та об'єднань фірм з будь-якої країни.

Документацію для участі у попередньому кваліфікаційному відборі повинна бути повністю заповненою та надісланою 9 вересня 2016 року о 10:00 за київським часом (GMT+2) або раніше.

Зацікавлені фірми можуть отримати додаткову інформацію, та вивчити і отримати документацію попереднього кваліфікаційного відбору за адресою офісу Комунального підприємства «ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС»: вул. Соборна, б.64, м. Вінниця, 21050, Україна.

Контактна особа: Катерина Бабіна, тел.: +38 093 108 13 56.

Нагадаємо, КП «Вінниціякартсервіс» створили для впровадження в місці автоматизованої системи збору плати за проїзд.

В червні фахівці литовської та ізраїльської компаній визначили найбільш завантажені маршрути в ранкові години-пік (з 7 до 10-їгодини ранку), час перебування транспорту на зупинках, кількість пасажирів та спосіб оплати за проїзд.

Вiнниця.info

Теги: проїзд картки 
Матеріали по темі