Місто

Вінниця стала власником дитячого санаторію на Маяковського. Планують створити новий оздоровчий табір

10 лютого 2017, 12:58

 Уряд прийняв рішення про передачу з державної у комунальну власність Вінниці будівель і споруд по вулиці Маяковського, 247. Загальна площа становить понад 4 гектари. В місті планують створити дитячий оздоровчий центр.

«Передати будівлі і споруди (літер А, В, Г, Е, Ж, Р, С, Т, У, Ф, Х, Ц, Ч, Кб, М, Ш, Щ, З, И, О, П, Л, К, Б) по вул. Маяковського, 247, у м. Вінниці, що розміщені на земельних ділянках площею 0,0089 гектара, 0,168 гектара, 0,3718 гектара, 0,2161 гектара, 3,8374 гектара, у власність територіальної громади м. Вінниці», - йдеться в офіційному документі.

Зазначимо, що за даною адресою знаходиться «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського». Заклад кілька років був об’єктом судової тяганини з Федерацією профспілок. У 2014 році його повернули в державну власність, однак до того часу територія санаторію занепала.

З 2011 року тут не відпочивали діти, а корпуси і навколишній парк пустували.

Саме тому в квітні 2016 року Вінницька міська рада «дала добро» на прийняття санаторію у комунальну власність.

Головною умовою стало те, що майно використовуватиметься для соціально-культурних потреб територіальної громади міста і не відчужуватиметься в приватну власність.

Тоді директор департаменту комунального майна Ігор Шутак розповів, що у місті хочуть з часом створити власний оздоровчий табір для дітей, адже більшість вінницьких школярів влітку відвідують лише пришкільні табори.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: земля 
Матеріали по темі