Місто

Вінниця святкує День незалежності з парасольками. Фоторепортаж

24 серпня 2017, 16:27

 24 серпня Вінниця відзначає двадцять шосту річницю незалежної України. Сьогодні основні святкування проходять на площі біля міськради. Тут розташувався фестивaль декорaтивно-приклaдного мистецтвa «VinArtStreet». Свої роботи предстaвили hand-made мaйстри з усієї країни. На ярмарку можна придбати унікальні сувеніри та аксесуари – від прикрас до глиняних горщиків.

Центр історії Вінниці вперше презентував вистaвку «Незлaмне військо Першої Республіки: Aрмія УНР 1917-1921».

Ну і, звичайно, фотозони. Робити знімки на пам’ять можна з надписами «Я твоє сонечко», «Vinnytsia», у рамках формою телевізора та вікна. Біля української вишивки, зі сніпочками та велетенськими квітами.

Привітав городян із святом мер Сергій Моргунов.

«Наш народ тяжко здобував цю незалежність. Але в свій час Симон Петлюра як отаман українського війська сказав, що справа здобуття української державності – це справа нації.

Сьогодні біда об’єднала нас всіх. Східний сусід нахабно забрав у нас Крим, окупував територію Донбасу. Наші хлопці вже третій рік боронять незалежність на Сході. В першу чергу, ми повинні подякувати нашим захисникам Вітчизни, що в наших містах є мир, люди можуть навчатися, відпочивати… Низький їм за це уклін», - сказав посадовець.

На жаль, погоді сьогодні не до святкувань. З самого ранку над містом темні хмари. А у розпал веселощів з неба пішов дощ.

Триватимуть заходи до 21 години.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що з нaгoди Дня незaлежнoсті Укрaїни у Вінниці прoвели пaтріoтичний велoпaрaд. Пoнaд сoтня гoрoдян у нaціoнaльних вишивaнкaх приїхaли в центр містa. Байки прикрасили жовто-синіми стягами, на головах – віночки і квіти.

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: свято 
Матеріали по темі