Місто

Вінниця та Цзинін - подружились

12 серпня 2010, 10:14

Вінниця та Цзинін (провінція Шаньдун, Китай) підписали Протокол намірів про встановлення дружніх відносин між містами.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Делегація із міста Цзинін на чолі із заступником голови постійного комітету міських зборів Лян Чжи-Ан відвідала Вінниця з метою ознайомлення із економічним та соціальним розвитком міста та формування в подальшому торгово-економічного співробітництва.

"Для України Китай став стратегічним партнером, на міждержавному рівні, проте я впевнений, що потрібно розвивати наші стосунки на рівні міст. На сьогоднішній день у Вінниці працює досить багато іноземних підприємств і я можу запевнити, що такий досвід роботи є позитивним. Тому наша співпраця зможе привести до ефективного результату», - сказав мер Вінниці Володимир Гройсман під час зустрічі із гостем.

У вдповідь Лян Чжи-Ан зізнався, що радий відвідати Вінницю і назвав її чудовим містом. «Взагалі це наш перший візит до України. Відомо, що Китай та Україна - дві дружні країни, і останніми роками ми намагаємось розвивати дружні стосунки між нашими державами. Тому сьогодні, ознайомившись із вашим потенціалом, соціально-економічним розвитком Вінниці, сподіваємось на подальше співробітництво та обмін досвідом», - сказав Лян Чжи-Ан .

Під час свого перебування у Вінниці китайська делегація відвідала такі підприємства як «Сперко-Україна» та «Вінницька кондитерська фабрика».

У ході зустрічі представники обох міст підписали Протокол намірів про встановлення дружніх відносин та домовились про спільне сприяння дружньому обміну між органами місцевого самоврядування, підприємствами та жителями територіальних громад міст. Співпраця між містами Цзинін та Вінницею стосуватиметься також і сфери економіки, торгівлі, науки і техніки, а також культури, освіти, туризму та інших сфер.

Довідка.

Цзинін - місто з населенням 8,023 млн. чол та площею 10,685 кв. км у східному Китаї, на північному заході провінції Шаньдун. Це промислове місто, в якому особливо розвинені машинобудівництво, хімічна, текстильна та фармацевтична промисловість. Цзинін розташований у вугледобувному районі, має вугільну електростанцію та аеропорт. Окрім того, місто Цзинін - батьківщина філософа Конфуція. У місті зберігся комплекс будівель, відомий як Палац Конфуція і Палац Яньшенгун, а також Храм Конфуція і Кладовище Кунлінь, де похований Конфуцій. Дані об'єкти входять у список світового спадку ЮНЕСКО.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі