Суспільство

Вінниця виділила 100 тисяч для маленької доньки загиблого Героя

24 березня 2017, 11:38

 24 березня відбулася 17-та сесія Вінницької міської ради. Під час засідання депутати майже одноголосно проголосували за питання «Про виділення матеріальної грошової допомоги Кондратюк Ангеліні Олександрівні – малолітній дитині загиблого військовослужбовця, який брав участь у антитерористичній операції».

Таким чином сім’я Героя отримає 100 тисяч гривень з міського бюджету.

«В цій ситуації дитина не повнолітня і ми приймаємо рішення, щоб вона теж мала змогу отримати відповідну матеріальну допомогу. Хочу подякувати тим громадськими організаціям, які підняли цю тему, і ми спільно попрацювали для прийняття рішення», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Олександр Кондратюк народився на Черкащині. Після закінчення вінницького національно медичного університету iм. М.І.Пирогова кілька років працював дитячим лікарем у Шполі та Києві. Обов’язок покликав його до зони проведення антитерористичної операції. 32-річний медик був начальником медичної служби військової частини. Загинув Олександр поблизу Донецького аеропорту під час бою із терористами 20 січня 2015 року.

Через рік в рідному університеті бійцю відкрили меморіальну дошку.

Вiнниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО допомога 
Матеріали по темі