Місто

Вінниця «заклала» мільйон гривень на освітлення Старого міста

12 березня 2015, 15:31

 12 березня в. о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов в рамках традиційного об’їзду міста перевірив як проводиться реконструкцію мережі зовнішнього освітлення по ряду вулиць на Старому місті.

Реконструкція мережі проводиться по вул. Аграрна, Глінки, Затишна, Грушева, Нахімова, Молодіжна, пров. Фадєєва, Грушевий, Молодіжний, Добрий, 1-7 тупик Аграрний (мікрорайон «Старе місто» кв. комітет «Поділля»).

На даний проект міським бюджетом виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень. Він передбачає: встановлення 196 світлодіодних світильників, 46 залізобетонних опор, 7580 м. проводу, шафу управління зовнішнім освітленням.

На даний час вже встановлено всі опори та шафа управління зовнішнім освітленням, розпочалися роботи по демонтажу світильників.

Один такий світильник коштує близько 2 тисяч гривень і термін придатності становить 10 років.

«На сьогоднішній день у Вінниці встановлено близько 300 світлодіодних світильників, якщо порівняти зі звичайними лампами розжарювання, то економія в 5 раз, а від енергозберігаючих в 2 рази. Гарантія на такий світильник 10 років. Це та справа якою потрібно займатися, пам’ятаєте коли зимою вимикали енергію і був економ режим, в даному випадку це заощадження коштів і зменшення навантаження мережі. Крім цього ми підтримуємо місцевого виробника, оскільки лампи виготовляє вінницьке підприємство», - розповів виконуючий обов’язки мера Вінниці Сергій Моргунов.

Завершити всі роботи планується до кінця квітня цього року.

Довідка

У Вінниці світлодіодних світильників встановили близько 300 штук. Вони споживають в 5,6 разів менше електроенергії, ніж лампи розжарювання і у два рази менші ніж енергозберігаючі лампи, що дасть можливість місту значно економити.

На даний час у Вінниці налічується 20352 світильників зовнішнього освітлення, з них енергозберігаючих – 19841. Енергозберігаюча лампа економніша в 2, 5 рази чим лампа розжарювання.

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: освітлення Старе місто 
Матеріали по темі