Місто

Вінниця започатковує нову традицію зустрічі Нового року біля Вежі. Програма Новорічних і Різдвяних свят

6 грудня 2018, 12:37

 У Вінниці вперше вирішили всією громадою зустрічати новий рік на Європейській площі біля Вежі під зворотній відлік годинника. Таку практику беруть з прикладу європейських міст. Окрім того, в Новорічно-Різдвяних програмах вінничан не вітатиме Дід Мороз. Персонаж з російських казок замінять Святий Миколай та Санта Клаус. Святкування у Вінниці традиційно розпочнуть 19 грудня 2018 року і триватимуть вони до 13 січня 2019-го. Святкові програми заплановані на кількох локаціях. Буде центральна ялинка, концерти, вертеп, Різдвяний ярмарок, Новорічний трамвай для дітей, фуд-фест та багато різноманітних інтерактивів.

Програму Новорічно-Різдвяних свят презентували 6 грудня заступниця міського голови Галина Якубович та керівники департаменту культури Вінницької міської ради.

«Відкриття ялинки - 19 грудня на День Святого Миколая в Центральному парку культури і відпочинку. Запрошуємо всіх побувати на Новорічних святах з малечею і родинами. Тим паче, цього року ми запроваджуємо нову традицію – святкувати Новий рік всією громадою біля символу нашого міста – біля Вежі. Як у всіх європейських країнах, коли люди виходять на площі міст і вітають один одного зі святами», - говорить Галина Анатоліївна.

 

Головні майданчики святкування: Майдан Незалежності – Новорічна резиденція; хол міської ради; площа Ліверпуль – Новорічна пошта; Європейська площа – Ярмарок; кінотеатр «Родина» - Новорічні пригоди в країні «Cherry Land»; Центральний парк культури і відпочинку – головна ялинка та головна сцена.

11 грудня о 16.00: відкриття «Вінницької новорічної пошти на площі Ліверпуль». Вперше там показуватимуть новорічні фільми просто неба.

 

14,21,28 грудня та 4 січня – квести для дітей «Таємниці новорічної Вінниці», який об’єднує всі локації – новорічна пошта, новорічна резиденція, Європейська площа і головна ялинка.

 

15 грудня – 13 січня Новорічно-Різдвяний ярмарок на Європейській площі.

 

19 грудня 17.00 Новорічна хода Соборною до Новорічної Резиденції та її відкриття. Там будуть квести, інтерактиви, фотозони, інсталяції новорічних мультфільмів.

 

19 грудня 18.00 відкриття головної ялинки в Центральному парку за участі провідних колективів міста та області. Спеціальний гість – зірка української естради – репер ХАС.

Із 21 грудня 12.00 в кінотеатрі «Родина» - Новорічні пригоди в країні «Cherry Land». Проводитимуть зустрічі з казковими героями, вікторини, конкурси.

 

23 грудня 19.00 Фестиваль національних меншин в Центральному парку.

25 грудня 13.00 відкриття Вертепу на Майдані Незалежності.

13 грудня Гала концерт Карооке-шоу «Зірка на ялинці»

 

 

31 грудня 23.30 Нова традиція «Новий рік по-європейськи» на Європейській площі. 00.00 – годинник сповіщає про початок Нового 2019 року, звучить дванадцять ударів та мелодія «Щедрик». 00.05 – привітання з Новим роком. 00.15 Концерт Оксани Славної.

 

6 січня 2018 року хол міської ради, 7 січня 2019 18.00 презентація Вінницького Дідуха на Європейській площі.

7 січня 19.00 святковий концерт.

10 січня 19.00 RokVinFest – музичний проект за участі провідних рок гуртів міста.

12 – 13 січня 12.00 Фестиваль смаколиків Центральний парк. Учасник Мастер шеф 6 сезону Олег Ковальчук пригощатиме вінничан традиційними стравами.

 

13 січня 19.00 закриття головної ялинки за участі провідних артистів міста , вогняних театрів та рок гуртів.

 

Вiнниця.info

Теги: Вінниця програма новий рік 
Матеріали по темі