Суспільство

Вінниця зібрала на інвестиційному форумі підприємців з 23 країн. Фоторепортаж

8 вересня 2017, 13:34

 8 вересня у Вінниці проходить V Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України». На захід приїхали підприємці з понад 300 компаній з різних країн світу.

Під час заходу виступають почесні гості, планується пленарне засідання, на якому обговорюватимуть результати щорічної оцінки ділового клімату Вінницької області за 2016 рік, про інвестиційний потенціал Вінницької області та міста, вінницький рецепт успіху. Крім цього відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між вінницьким бізнес-клубом та міжнародним трейд-клубом.

Плануються дискусії та презентації перспективних напрямків розвитку формування туристичного іміджу Вінниччини, зеленого туризму, ІТ-сектору регіону, перспективи економічного розвитку та ніше.

На відкриття форуму завітали керівники області та міста.

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, зазначив, що найбільше на форумі цікавить сфера аграрного бізнесу.

«Ми сьогодні очікуємо позитивних результатів. Є велика зацікавленість в сфері аграрного бізнесу, тому що на черзі дуже потужна земельна реформа. В нас якраз аграрний бізнес і аграрна переробка є локомотивом зростання. Лише у Вінницькій області в поточному році плюс 54 % зростання експорту. Дуже великий інтерес якраз в частині стимулювання створення умов для інвестицій аграрного бізнесу. Результат співпраці з різними компаніями говорить, про те що такий ажіотаж, який на сьогоднішній день є з боку інвесторів, які приїхали. Це більше 300 компаній, які виявили бажання прийняти участь в міжнародному інвестиційному форумі. Це вселяє дуже великий оптимізм, відносно наших перспектив і результатів нашого сьогоднішнього форуму. Сьогодні приїхало 23 країни», - каже В. Коровій.

 

Мер Вінниці Сергій Моргунов під час свого виступу на форумі зауважив, що подібні форуми приносять вдалі результати.

«Мені надзвичайно приємно бути на п’ятому міжнародному інвестиційному форумі. Гарні традиції, це завжди є позитив. Важливо, що коли проходять такі заходи, вони приносять відповідний результат. Ми сьогодні у Вінницькій області маємо достатньо серйозні потужні підприємства. Це якраз тай результат, що такі заходи потрібно проводити.

У нас в місті близько 100 підприємств різного профілю. На сьогоднішній день основа кожного міст це економіка. І ми надзвичайно зацікавлені в тому, щоб інвестор заходив у місто Вінницю, щоб вкладав кошти у виробництво і налагоджував відносини з нашими європейськими партнерами. Будь який результат, після такого заходу, серйозного форуму, він буде відчутний протягом не менше року, а може й 5- 10 років. І тому завдання влади максимально сприяти розвитку бізнесу малого і середнього у місті Вінниці. Тому що, це в першу чергу робочі місця, податки. А зі свого боку ми повинні створювати всі комфортні умови для того щоб ці підприємства могли нормально працювати, а їхні працівники могли нормально проживати і відпочивати», - каже мер Вінниці.

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, розповів, що корейська компанія пропонує у Вінниці створити автоматичну оплату в транспорті.

 «Що стосується Вінницької області, то корейська компанія подала заявку на участь в тендері по системі автоматичної оплати громадського транспорту. Корея являється світовим лідером в області IT. Такі автоматичні системи оплати являються основним для створення розумного міста. Що дозволяє зменшити пробки та аварії. Місто Вінниця являється чемпіоном по «розумному» місту, тому така система дуже підійде Вінниці», - каже Посол.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: форум країна 
Матеріали по темі