Місто

«Вінницязеленбуд» оголосив тендер на закупівлю кленів

31 жовтня 2017, 17:27

 Міське комунальне підприємство «Вінницязеленбуд» планує закупити 50 саджанців дерев. Очікувана вартість угоди – 260 тис. гривень.

Оголошення про закупівлю опубліковано на Prozorro.

Дерева повинні поставити до Вінниці не пізніше 6 грудня.

Відповідно до тендерної документації, планують закупити 40 штук саджанців Клену Глобозум та 10 штук саджанців Давідії.

В умовах описано, що клени повинні бути віком не менше 4-х років з шаровидною кроною. Штамбове дерево з висотою штамбу - 2,2 м., обхватом стовбура - 16-18 см. Та діаметром крони - 0,8-1,0 м.

«Листя п'ятилопатеве, зверху темно-зелене, блискуче, знизу - світло-зелене. При розпусканні листя бронзове, а восени жовто-оранжеве», - зазначено в описі.

Давідія - листопадне дерево висотою до 25 м.

«Листя прості, пилчасті, серцеподібні, що нагадують листя липи. У період цвітіння квітки зібрані в кулясті суцвіття діаметром до 2 см з двома великими приквітниковими листками білого кольору довжиною до 25 см. Висота штамбу: 1,8-2,0 м. Обхват стовбура: 10-12 см. Діаметр крони: 0,5-0,8 м. Форма: пірамідальна, прямий штамб. Вік рослини: не менше 4-х років», - зазначено в описі предмету закупівлі.

Нагадаємо, у Вінниці на проспекті Космонавтів під час реконструкції ІІІ черги зрізали клени. Їх обіцяли замінити новими деревами з Голландії.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: клени 
Матеріали по темі