Афіша Вінниці

Вінницю чекає чотири дні сімейного ярмарку: з дефіле, перевтіленнями і сувенірами

26 листопада 2015, 15:13

 З 2 по 5 грудня у Вінниці проходитиме виставка-ярмарок авторських робіт майстрів з обмеженими фізичними можливостями під назвою «Руками створена краса 2015». Захід відбуватиметься в Експоцентрі Вінницької Торгово-промислової палати з 10 до 18 години.

Про це 26 листопада розповіли організатори ярмарку.

Кожен день матиме свою тематику, пов’язану з сім’єю, і приємні сюрпризи.

«Першого дня увага акцентуватиметься на дітях: будуть прикраси для дітей, різні дитячі дефіле, концертні програми. Паралельно триватиме ярмарок.

Тематика другого дня - це мами, жінки, бабусі. Діти виготовлятимуть щось приємне для мам. Будуть майстер-класи для бабусь.

Третій день – день чоловіків: татусів, дідусів, захисників. Він буде теж дуже насиченим. По-перше, для татусів співатимуть діти. Буде дідусь-бородань, з яким можна фотографуватися, гратися. По-друге, діти малюватимуть листівки для татусів, а також відбудеться презентація проекту «Колискова майбутнього», - зазначила керівник ГО «Гармонія» Раїса Панасюк.

Четвертий день присвятять мамам. На чарівних жінок очікує робота зі стилістами, візажистами та фотографами.

«Ми хочемо взяти мам абсолютно різних. Можливо, у когось хтось в АТО чи то, не дай Боже, загинув, чи зараз воює», - сказала депутат обласної ради Людмила Станіславенко.

5-го грудня буде день волонтерства.

Вінницька «Кулінарна сотня» пригощатиме на ярмарку своїми борщами.

Впродовж всіх днів ярмарку вінничани можуть приносити речі або продукти, які передадуть для захисників і діток в зоні АТО.

ВИННИЦА.info

Теги: АТО допомога військові 
Матеріали по темі