Місто

Вінницю чистять від снігу ще з ночі. До вечора планують «прибрати» все місто

12 січня 2017, 11:29

 Різдвяні свята підкинули у Вінницю снігу. Місто засипає вже кілька днів підряд, тому комунальники борються із заметами як вдень, так і вночі. Якщо 7-8 січня негода суттєво ускладнила рух в обласному центрі, то з останнім снігом, 12 січня, служби справилися краще. Чистити дороги і тротуари почали ще з опівночі.

Про це Вінниця.info розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

«Вчора близько 19 години почав йти сніг. До 20 години ми просипали практичну всю шляхову мережу міста Вінниці. Вночі, після того, як виникло накопичення снігу на автошляхах, орієнтовно після 12 ночі почали чистити дороги. Працювали дві ланки у напрямках Вишеньки, Центру і Замостя. Ланки по 5 механізмів. Крім того, вийшли трактори з очистки тротуарів.

Сніг закінчився, приблизно, о 7 годині ранку. Всі вулиці були оброблені матеріалами проти ожеледі, утворилася «снігова каша». Зараз ми по другому кругу чистимо місто», - сказав посадовець.

Варто зазначити, що сьогодні центр міста практично «звільнили» від снігу, а от другорядні вулиці та тротуари в інших мікрорайонах почищені не так добре. За словами Володимира Ніценка, до вечора ситуацію виправлять.

«Комунальні служби працюють, люди мають розуміти, що ми не можемо за 3 хвилини все прибрати.  Зараз на дорогах Вінниці працюють 60 одиниць техніки. Плануємо, що до вечора місто повністю очистимо від снігу», - додав директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради.

Вулиця Соборна

Вулиця Костянтина Василенка

 

Вулиця Брацлавська

Вулиця Некрасова

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги 
Матеріали по темі