Культура

Вінничан на вихідні запрошують до краєзнавчого музею на екскурсії

3 березня 2021, 17:47

У Вінницькому краєзнавчому музеї діє проект «Екскурсії вихідного дня». Вінничан на вихідні запрошують до музею освоїти техніки полювання, видобування вогню, дізнатися про місцеві весільні обряди.

Про це повідомили на сторінці Вінницького обласного краєзнавчого музею.

«Ми продовжуємо розвивати проект «Екскурсії вихідного дня», на яких можна не лише почути цікаві розповіді досвідчених екскурсоводів, але й відчути історію: освоїти давні техніки полювання, видобування вогню, виготовлення борошна, дізнатися про місцеві весільні традиції та обряди, чи, наприклад, замислитися над швидкоплинністю буття на інтерактивній виставці «Час та буденні речі: з історії годинників», – йдеться в дописі.

Тематичні та інтерактивні екскурсії, які можна відвідати на вихідних:

«Археологічні мандри: урок виживання». Можна дізнатися, як виживали в давнину мешканці краю у надзвичайно суворих умовах. Разом з креативним екскурсоводом ви освоїте палеолітичні техніки полювання. Навчитеся виготовляти борошно, як трипільці, видобувати вогонь і багато іншого.

«Лицарі Поділля». Захоплююча патріотична екскурсія про відважних оборонців краю з найдавніших часів до сьогодення, на якій Ви дізнаєтеся про: формування козацьких полків на теренах Східного Поділля та події Національної революції 1648–1676 рр; зброю та обладунки ХVІ–ХХІ ст; секрети військової майстерності козаків; козацький побут та звичаї; видатних постатей та події періоду Української революції 1917–1921 рр. на теренах краю; лицарів сучасності – вінничан Героїв Небесної Сотні та земляків – учасників російсько-української війни. На завершення – майстер-клас з основ володіння лицарським мечем, що дасть змогу уявити бойову вправність воїнів і відчути дух лицарства на відстані меча.

«Мамонт Вінні та його друзі: подорож у далеке минуле». Діти у супроводі досвідченого екскурсовода вирушать у віртуальну мандрівку далеким минулим та дізнаються якою була природа нашого краю багато мільйонів років тому, коли частину його території омивали моря, в яких мешкали величезні молюски, корали, поліпи. Познайомляться з тваринами, що жили на території нашого краю в різні геологічні часи, спробують себе в ролі археологів та навіть самостійно відтворять зовнішній вигляд давніх тварин. Заняття проходять в ігровій формі з використанням кубиків, пазлів, розмальовок, переглядом фрагментів мультфільмів.

Вартість: для дітей та студентів – 30 грн, для дорослих – 50 грн (включаючи екскурсійне обслуговування).

Реєстрація обов’язкова за тел.: 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницького краєзнавчого музею

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: екскурсія 
Матеріали по темі