Події

Вінничан просять із розумінням ставитися до перевірки документів. В області стартує операція «Розшук»

14 серпня 2019, 13:08

З 16 серпня на Вінниччині розпочинається операція «Розшук». Це ряд заходів спрямованих на виявлення та затримання осіб, які перебувають в розшуку. Громадян просять сприяти правоохоронцям. Також із розумінням ставитись до випадків, якщо патрульні попросять вас пред’явити документи, які б засвідчували особу.

«В управлінні патрульної поліції у Вінницькій області триває підготовчий етап до операції «Розшук». Це ряд профілактичних заходів, спрямованих на посилення протидії злочинності та підвищення ефективності розшуку підозрюваних, обвинувачених (підсудних), безвісти зниклих осіб, насамперед дітей, ідентифікації осіб, які не здатні через стан здоров’я, вік або інші обставини повідомити інформацію про себе», - пояснюють у Патрульній поліції Вінницької області.

Патрульні Вінниці від початку року знайшли 45 осіб, які перебували в розшуку.

«Від початку поточного року станом на 12 серпня вінницькі патрульні поліцейські знайшли 45 осіб, які перебували в розшуку поліції. Зокрема, в п’ятницю, 9-го серпня, близько 22:30 на проспекті Коцюбинського охоронці порядку затримали 26-річного чоловіка, якого розшукувала поліція Хмельницької області. Від органів досудового розслідування він переховувався через крадіжку велосипедів», - додали поліцейські.

Чоловіка доставили до відділку поліції та повідомили ініціатора розшуку.

Вінниця.info

Теги: Вінниччина операція розшук 
Матеріали по темі