Економіка

Вінничан просять погасити борги за тепло та гарячу воду. Нарахували майже 235 мільйонів гривень

15 лютого 2021, 11:51

Станом на 12 лютого вінничани заборгували за опалення та гаряче водопостачання майже 235 мільйони гривень.

За інформацією «Вінницяміськтеплоенерго», рівень розрахунку населення за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у січні становить лише 12,5% від нарахувань.

Споживачі повинні сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця.

«КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно проводить роботу з боржниками. Якщо споживач не сплачує борг добровільно, справи вирішуються в судовому порядку. Тоді до суми боргу додаються й інші витрати, які боржник зобов’язаний буде сплатити. В першу чергу, це судовий збір», – повідомили у підприємстві.

Якщо справа дійшла до виконавчої служби і вже закінчено строк, коли споживач може сплатити борг самостійно, є велика ймовірність, що на майно та банківські рахунки неплатника буде накладено арешт, розрахункові картки буде заблоковано.

Тим, хто заборгував чималу суму теплопостачальному підприємству, радять не дотягувати справи до суду і не накопичувати борг. Якщо заборгованість й накопичено, радять звернутися на підприємство для укладання договору з реструктуризації та сплати накопиченої суми частинами.

Раніше ми писали про те, що на Вінниччині вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води на багатоквартирні будинки не будуть підвищувати у цьому опалювальному сезоні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: борг тепло гаряча вода 
Матеріали по темі