Економіка

Вінничан просять розрахуватися з боргами за тепло і гарячу воду – нарахували 89 мільйонів гривень

29 листопада 2019, 11:27

Станом на 29 листопада, заборгованість населення перед «Вінницяміськтеплоенерго» становить понад 89 мільйонів гривень. З наступного тижня вже почнуть формувати нові платіжки за спожиті послуги з опалення та гарячого водопостачання, які необхідно буде сплатити до 20 грудня.

Про це повідомляє прес-служба «Вінницяміськтеплоенерго».

Якщо споживач не сплачує борг добровільно, за справу береться юридично-договірна служба підприємства і далі підприємство працює в судовому порядку. Рішення на стягнення заборгованості в примусовому порядку відповідно до законодавства може бути прийняте і без явки самого неплатника. Тож відповідальності за борги уникнути не вдасться.

Загалом боржник може потрапити під низку санкцій відповідно до чинного законодавства: штрафи, судовий і виконавчий збори, неможливість отримати субсидію, заборона виїзду за кордон та арешт майна, відключення будинків від послуги за борги, внесення до єдиного реєстру боржників.

Такі дії – вимушені, адже від рівня розрахунку споживачів за послуги залежить розрахунок підприємства за використані ресурси для надання послуг.

Вінниця.info

Теги: Вінницяміськтеплоенерго борги тепло 
Матеріали по темі