Суспільство

Вінничан закликають бути пильними та дотримуватися заходів безпеки під час свят

27 квітня 2019, 09:52

Під час великодніх та травневих свят УСБУ у Вінницькій області закликає громадян зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки під час перебування у місцях з масовим скупченням людей.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Вінницькій області.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління.

«Будьте уважними та інформуйте правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до Управління СБУ у Вінницькій області за номером цілодобової «гарячої лінії» (0432) 53-13-09 чи на електронну поштову скриньку: usbu_vin@ssu.gov.ua.

Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена. Конфіденційність гарантується», – повідомляють у прес-службі.

Вінниця.info

Теги: УСБУ свято заходи безпеки 
Матеріали по темі