Місто

Вінничан запрошують до онлайн-опитування щодо території біля музею Коцюбинського

4 січня 2021, 15:19

У Вінниці стартувало онлайн-опитування серед містян та гостей міста щодо території майбутнього архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома». Опитування проводиться в рамках підготовки до архітектурного конкурсу з оновлення території садиби Михайла Коцюбинського, а також площі з пам’ятником, дитячого майданчика та частини тротуару по проспекту Коцюбинського, що знаходяться поруч з музеєм.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, бажаючим потрібно перейти за посиланням та долучитися до формування об’єктивної думки користувачів про територію конкурсного проектування.

В міськраді зазначають, що команда організаторів проводить низку досліджень, аби зрозуміти наявні сильні та слабкі сторони території, усвідомити, хто і як користується площею, наскільки активним є користування дитячим майданчиком тощо. Дослідження здійснюється у чотири етапи: спостереження за територією, фаховий аналіз території, зустрічі із зацікавленими сторонами та ця анкета опитування. За результатами досліджень фахівці сформулюють завдання для учасників архітектурного конкурсу.

Мета анкети опитування ― дослідити ставлення користувачів до території, активність її поточного використання, потреби та цінність даної території архітектурного конкурсу.

Організаторами архітектурного конкурсу є департамент архітектури та містобудування, департамент культури, департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, комунальне підприємство «Інститут розвитку міст» та Вінницький літературно-меморіальний музей М. М. Коцюбинського.

«Анкета є анонімною, тож вам не потрібно вказувати свої особисті дані», ‒ підкреслюють в міській раді.

За перебігом процесу пропонують слідкувати на фейсбук-сторінці конкурсу.

Нагадаємо, наприкінці грудня повідомили, що в 2021 році планують оновити територію біля музею-садиби Михайла Коцюбинського.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ з сайту міськради

Теги: оновлення площі біля музею Коцюбинського онлайн-опитування архітектурний конкурс 
Матеріали по темі