Суспільство

Вінничан запрошують на безкоштовну екскурсію Сабаровом

24 жовтня 2019, 09:55

26 жовтня для вінничан проведуть екскурсію Сабаровом – покажуть частину давньої Скіфії, скелі Каспіча та розкажуть, куди зникли три острови.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Департамент маркетингу міста та туризму Вінниці.

«За межею річки Південний Буг стихає гамір і місто перетворюється на тихий, мальовничий куточок натхнення та релаксу. Це місце зветься Сабарів. На вас чекає захоплива подорож частиною давньої Скіфії, непроглядним лісом і берегами головної водної артерії міста, що зачарує неперевершеними осінніми краєвидами, несподіваними відкриттями та яскравими емоціями.

Ви дізнаєтесь, як і де жили скіфи у Вінниці, чому «плачуть» скелі Каспіча, куди зникли три острови та безліч інших цікавинок. Подорож, яка наповнить легені свіжим повітрям, тіло новими силами, а душу натхненням», – йдеться в повідомленні.

Екскурсія розпочнеться о 13:00 годині. Тривалість 1,5 години. Про місце старту екскурсійного маршруту буде повідомлено додатково у листі підтвердження.

Участь в екскурсії безкоштовна, за попередньою реєстрацією – https://forms.gle/1ZgeA23Hqrauh1cK6. Кількість місць обмежена. Екскурсія розроблена учасницею Майстерні міських екскурсій Школи вінницького гіда Іриною Донець.

Раніше ми писали, що вінничан запрошують на нову вело екскурсію «Вишенька на двоколісному». Туристичний маршрут розробили в рамках проекту «Школа вінницького гіда».

Також 26 жовтня у Вінницькому краєзнавчому музеї для маленьких вінничан (5-9 років) проведуть інтерактивну екскурсію «Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле».

А 31 жовтня відбудуться нічні екскурсії у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. На учасників екскурсії чекає інтерактивна програма з елементами театралізації.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Сабарів екскурсія 
Матеріали по темі