Культура

Вінничан запрошують на екскурсію, де розкажуть про життя міста в окупаційний період та головні військові штаби

6 листопада 2019, 13:52

9 листопада вінничан запрошують на екскурсію «Winnyzja-Stadt». Розкажуть, чому саме у Вінниці були головні військові штаби, та як місто жило в окупаційний період. Початок о 14-й годині, про місце зустрічі повідомлять додатково. Участь в екскурсії безкоштовна.

Про це йдеться на сторінці Центру історії Вінниці.

«Тепла осінь підходить до завершення і в останні дні передзимової погоди запрошуємо вас відвідати екскурсію «Winnyzja-Stadt». Про Вінницю окупаційну в наш час засвідчують багато деталей в центрі міста. Ми знаємо про «Вервольф» та приїзди Гітлера. А чи задумувалися ми, що вулицею, де ми приходимо щодня прогулювався гебіткомісар, в кафе обідали гестапівці. А тим часом за рогом жили звичайні вінничани.

На екскурсії ви дізнаєтесь чому саме у Вінниці були головні військові штаби та як місто жило, саме жило і виживало. Бо наша історія не лише про «печаль», а й про долі звичайних містян та «гостей» міста, людей які боролися, гинули та берегли Вінницю», – йдеться в повідомленні.

Екскурсію проведе співробітниця Центру історії Вінниці Марія Куряча. Необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/11sZXzwnVR-Zl9Y_8-osO4l…/viewform…

Вінниця.info, головне фото з сайту Всеосвіта

Теги: екскурсія окупація 
Матеріали по темі