Суспільство

Вінничан запрошують на екскурсію – покажуть, як жили в давнину мешканці краю у надзвичайно суворих умовах

28 листопада 2019, 11:30

В суботу, 30 листопада, вінничан запрошують на екскурсію до краєзнавчого музею, де розкажуть, як виживали в давнину мешканці нашого краю у надзвичайно сурових умовах.

Початок екскурсії о 12-й годині.

Про це у Фейсбук пише Вінницький обласний краєзнавчий музей.

«Ми з вами – цивілізовані люди, які звикли користуватися всіма благами сучасного суспільства і зверхньо дивимось на «примітивні» технології первісних народів та деяких «відсталих» племен. Втім, опинившись сам на сам з небезпеками природи, ймовірно саме вони виявилися б більш пристосованими до виживання.

Тож разом з креативним екскурсоводом, ви освоїте палеолітичні технології виготовлення одягу та зброї, енеолітичні методи здобування їжі, що призвели до небаченого демографічного буму, та дізнаєтесь, як одягалися носії трипільської культури. Довідаєтесь про неймовірну дієвість трипільського ножа, що тисячі років пролежав в землі, вагу бойової сокири з граніту та ще багато-багато цікавого. Хто знає, можливо колись ці навички нам знадобляться», – йдеться в анонсі.

Екскурсію проведе старший науковий співробітник науково-дослідницьким сектором археології Олександр Фіщук. Реєстрація обов’язкова за телефоном – 063-651-74-46, або зареєструватися ТУТ.

Вхідний квиток: для дітей та студентів – 20 гривень, дорослих – 30 гривень, з врахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування.

Вінниця.info

Теги: екскурсія 
Матеріали по темі