Суспільство

Вінничан запрошують на нічні екскурсії до музею – розкажуть про міфи і традиції Вінниччини з найдавніших часів

21 жовтня 2019, 13:02

31 жовтня вінничан запрошують на нічні екскурсії до Вінницького обласного краєзнавчого музею. На учасників екскурсії чекає інтерактивна програма з елементами театралізації.

Екскурсії проводитимуть з 19-ї години вечора до 00:00.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей.

«В залах природи разом з міфічною Мавкою ви зможете поблукати уявними стежками чарівного лісу, почути легенди про кохання, вірність і розлуку, познайомитись з цілющими властивостями рослин та надприродними можливостями тварин, якими їх наділила людська уява.

Чого боялися люди минулих часів, як намагалися захистити себе від примх долі та природи? Палеолітичні фетиші і тотеми, культові речі трипільців, амулети сарматської жриці... що сильніше у боротьбі з давнім злом? Не бійтеся зазирнути в очі історії, зустріньтеся з трипільським жрецем у залах археології!

Здавна мешканці нашого краю свої уявлення про світобудову втілювали у знаки та символи, які мали нести не тільки певну інформацію, але й захищати від небезпек та прикрощів життя. Спробуємо прочитати послання з глибин віків на килимах, рушниках, сорочках, посуді ... А про міфологічних персонажів – мешканців українського села та його околиць, дізнаєтесь з серії офортів Маргарити Журунової, грантера Президента України.

На виставці «Традиції весілля на Поділлі» справжня українська сваха повідає, як розпізнати знаки долі, вдало одружитися та бути щасливим у шлюбі.

Також розповідатимуть, як 150 років тому жителі нашого краю страхались всього нового, як от проявів стрімкого технічного прогресу», – йдеться в повідомленні.

Реєстрація на організовані екскурсі обов’язкова за тел. 063-651-74-46 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00). Вартість вхідного квитка для дітей та студентів – 20 гривень, для дорослих – 30 гривень, з урахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: екскурсія ніч в музеї 
Матеріали по темі