Суспільство

Вінничан запрошують на «тестування площі Перемоги» – в рамках заходу проведуть дві тематичні екскурсії

17 жовтня 2019, 12:36

19 жовтня у Вінниці відбудеться захід «Тестування площі Перемоги». Він має на меті переосмислення простору, через який щодня проходять тисячі людей. Вінничани та гості міста зможуть долучитися до вікторин та побувати на цікавих локаціях. Окрім цього, в рамках заходу пройдуть дві тематичні екскурсії — «Проспект Сонцепоклонника» та «Стежками Замостя: подорож у часі і просторі».

Про це повідомляє Департамент маркетингу міста та туризму ВМР.

З 11:00 до 16:00 під час «Тестування площі Перемоги» вінничани та гості міста зможуть долучитися до вікторин та побувати на цікавих локаціях. А в частині дитячої програми відбудуться велоперегони, тож діти зможуть взяти участь у змаганнях і виграти призи.

Окрім того, в рамках «тестування» пройдуть дві тематичні екскурсії: «Проспект Сонцепоклонника» та «Стежками Замостя: подорож у часі і просторі».

Участь в екскурсіях безкоштовна за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.

Екскурсія «Проспект Сонцепоклонника» присвячена вулиці, що носить ім’я Михайла Коцюбинського — цій вулиці є про що розповісти. Головна торгівельна артерія міста кінця ХІХ століття, легендарний вінницький вокзал, фабрика сталевого магната Боруха Львовича і, звісно ж, колишній хутір Абазівка, де побачив світ і проходив перші життєві випробування майбутній класик. Як уживаються торгівля, транспорт, кулінарія і Коцюбинський на одній вулиці — дізнаєтеся на історико-літературній екскурсії, пересипаній цитатами з творів класика

Екскурсія розпочнеться об 11:30 год. і триватиме близько 1,5 год. Про місце старту екскурсії буде повідомлено додатково.

Реєстрація на екскурсію «Проспект Сонцепоклонника».

Екскурсія «Стежками Замостя: подорож у часі і просторі». Замостям історично називали зовсім іншу частину Вінниці, а тепер це серце Лівого берега. Назва, яка подорожувала у часі та просторі, проте зберегла душу Вінниці, таку різну та еклектичну. Стежками Замостя - це незвичайна екскурсія. Разом з «подивіться на право» і «ця будівля збудована» будуть рефлексії звичайної жительки-екскурсовода, вподобання, улюблені місця та будинки з повагою до історії та ноткою іронії.

Екскурсоводка – учасниця Майстерні міських екскурсій Школи вінницького гіда Марія Куряча.

Екскурсія відбудеться о 13:00 та о 15:00 і триватиме 1,5 години. Про місце старту екскурсії буде повідомлено додатково.

Реєстрація на екскурсію «Стежками Замостя: подорож у часі і просторі».

Нагадаємо, у Вінниці біля туристичних об’єктів з’явилися сучасні таблички з QR-кодами, NFC-чіпами, просканувавши які, можна дізнатися інформацію про об’єкт. На табличках розміщений текст двома мовами – українською та англійською, продубльований шрифтом Брайля.

Вінниця.info

Теги: екскурсія площа Перемоги туризм 
Матеріали по темі