Економіка

Вінничанам на 50% збільшили нормативи для нарахування субсидій

24 листопада 2021, 10:40

У Вінниці на 50% збільшили нормативи для нарахування субсидій. Запровадили таку новацію лише на час дії «червоної» зони карантину.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Нормативи змінилися на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та газ (для приготування їжі). Перерахунок буде проведений автоматично, тож вінничанам нікуди звертатись не потрібно. Про це їх попередять сповіщеннями в рахунках, СМС-повідомленнями та листами на електронну пошту.

«Якщо, наприклад, в людини не виходила житлова субсидія, бо в неї було перевищення доходів на 10 - 20 грн, то зараз, через збільшення нормативів, така людина отримуватиме субсидію», - зазначає директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

Розраховувати на субсидію у період «червоної» зони карантину можуть і деякі домогосподарства, яким раніше не передбачалася ця соціальна виплата.

Однак домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги від 680 гривень, таку допомогу не отримають. Якщо борг великий і погасити його одним платежем немає змоги, то є можливість укласти договір про реструктуризацію. Це дозволить розділити виплати на частини та погасити борг за індивідуальним графіком.Лише після цього можна буде отримати субсидію.

Без соціальної допомоги на оплату комунальних послуг залишаться ті, у кого є борг за несплату аліментів.

Нагадаємо, у Вінниці триває процес оформлення субсидій на опалювальний період 2021-2022 років. Вже призначено субсидію понад 24 тисячам вінницьких домогосподарств.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: субсидії червона зона Вінниця 
Матеріали по темі