Суспільство

Вінничанам пояснили, чому виникають проблеми з оплатою проїзду за допомогою банківської картки

25 грудня 2019, 13:28

Вінничани скаржаться на збої під час розрахунку за проїзд у громадському транспорті за допомогою банківських карток. Комунальне підприємство «Вінницякарстсервіс» повідомляє, що усі трансакції контролюються банком і якщо відбулося неправильне списання коштів, то вони обов’язково повернуться на рахунок.

«У зв’язку із виникненням запитань щодо разового списання коштів у розмірах, які не відповідають вартості проїзду (трамвай, тролейбус, 4 грн) й перевищують її, повідомляємо: банківські транзакції при оплаті в громадському транспорті мають обмеження й контролюються банком, а у випадку збоїв, подібних до вищевказаного, кошти повернуться впродовж 1-7 днів, залежно від банку емітенту картки. Тож не хвилюйтесь.

Якщо ви потрапили в таку ситуацію - кошти будуть автоматично й обов'язково поверненими», - повідомляє «Вінницякартсервіс».

Якщо у вас виникають сумніви та питання по транзакціями, звертайтеся на номер гарячої лінії: 0800 330 155, пишіть на електронну адресу: vinnytsiacartservis@et.vn.ua та на офіційну сторінку у Фейсбук - Муніципальна картка вінничанина. Окрім того, якщо ви помітили інші збої в роботі системи - долучайтесь до чату в Telegram - t.me/Vinnytsiakartservis, та повідомляйте про все.

Нагадаємо, що у Вінниці тролейбуси підключили до системи безготівкової оплати за проїзд. 2 грудня у Вінниці запустили систему безготівкової оплати за проїзд у трамваях.

Читайте також: Де у Вінниці можна купити картку для оплати проїзду в трамваях? Адреси кіосків.

Раніше вінничанам пояснили, як розрахуватися за себе і ще одного пасажира.

Вінниця.info

Теги: муніципальна картка вінничанина Вінницякартсервіс транспорт 
Матеріали по темі