Суспільство

Вінничанам пояснили, кому треба передавати показники газового лічильника при зміні постачальника

28 червня 2022, 14:29

Незалежно від того, хто є вашим постачальником газу, «Нафтогаз України» чи будь-яка інша компанія, показання лічильника необхідно, як і раніше, передавати газорозподільній компанії - АТ «Вінницягаз». Показання лічильника газу потрібно передавати з 1 по 5 число кожного місяця.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Вінницягаз».

Це можна зробити дистанційно за допомогою онлайн-сервісів: Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільний додаток 104.ua, чат-боти «7104ua» у Viber чи Telegram, СМС на короткий номер 7104.

«Отримані від вас показання лічильника Вінницягаз вносить на єдину інформаційну платформу, до якої мають доступ постачальники. Саме тут отримує інформацію про кількість спожитого вами енергоресурсу ваш постачальник газу. На основі цієї інформації постачальники здійснюють нарахування і формують рахунки за газ. Ці рахунки, ціну газу та іншу інформацію постачальника ви знайдете на сервісах вашого постачальника», - пояснили у компанії.

Якщо ж ви не передасте показання лічильника газу або зробите це не вчасно - нарахування будуть здійснені, виходячи із середньомісячного вашого споживання у відповідний період попереднього року.

При зміні постачальника газу особливо важливо вчасно передати показання газового лічильника вашому Оператору ГРМ.

«Звертаємо вашу увагу, що залишились без змін порядок та розмір оплати послуг розподілу газу. Крім обліку спожитого газу, послуга розподілу включає обслуговування, ремонт та модернізацію газопроводів, заміну застарілого обладнання, повірку, ремонт та заміну газових лічильників, діяльність аварійно-диспетчерської служби та інших служб, які забезпечують стабільну та безперебійну доставку газу до кожного споживача.

Оплата послуг розподілу газу здійснюється до 20 числа місяця, в якому отримуєте послугу. Тобто до 20 червня за червень. Рівними платежами щомісяця за реквізитами АТ «Вінницягаз», - повідомили у пресслужбі.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: газопостачання показання лічильника 
Матеріали по темі