Місто

Вінничанам пояснили, як поповнити муніципальну картку для оплати проїзду в трамваях

19 грудня 2019, 13:39

У вінницьких трамваях нещодавно запрацювала система безготівкової оплати за проїзд. Купити електронний квиток можна за допомогою муніципальної або банківської картки. Комунальне підприємство «Вінницякартсервіс» пояснило, як поповнити картку і користуватися послугою.

На сьогодні всі види муніципальної картки вінничанина можна повнити звернувшись у одну з точок поповнення й продажу ( кіоск «Преса»), яка знаходиться поблизу зупинок громадського транспорту, або ж зайшовши на сайт ET.VN.UA, розділ «ПОПОВНИТИ КАРТКУ».

Все що для цього потрібно - мати із собою картку та необхідну для поповнення суму.

Якщо ви власник пільгової муніципальної картки вінничанина й бажаєте оплатити поїздку когось із рідних, друзів чи просто знайомих, ця картка також має електронний гаманець для розрахунків у маршрутних таксі та для сплати за додаткового пасажира й оплати багажу.

«Звертаємо вашу увагу на те, що, на сьогодні, єдиний доступний продукт на картці - це «електронний гаманець» для разових розрахунків. Електронні проїзні будуть доступні з наступного року. Придбати та оформити картки можна на сайті, у кіосках «Преса» та у ЦО», - наголошує «Вінницякартсервіс».

Нагадаємо, що 2 грудня у Вінниці запустили систему безготівкової оплати за проїзд у громадському транспорті. Наразі послуга доступна тільки у трамваях, до кінця року планують підключити тролейбуси, потім – муніципальні автобуси та маршрутки.

Читайте також: Де у Вінниці можна купити картку для оплати проїзду в трамваях? Адреси кіосків.

Раніше вінничанам пояснили, як розрахуватися за себе і ще одного пасажира.

Вінниця.info

Теги: муніципальна картка вінничанина транспорт Вінниця 
Матеріали по темі