Економіка

Вінничанам пояснили, які суми будуть вказувати у платіжках за тепло після запровадження монетизації субсидій

5 березня 2019, 14:07

«Вінницяміськтеплоенерго» пояснило, які суми будуть вказані в платіжках після запровадження монетизації субсидій. З 4 березня розпочали видавати субсидії на оплату комунальних послуг готівкою. Спочатку кошти отримають пенсіонери, інші категорії населення – з 12 березня.

Після того, як споживачі почнуть отримувати субсидії грошима «на руки», у їхніх рахунках за комунальні послуги будуть зазначатися суми, рекомендовані до оплати в повному обсязі. Тобто, у платіжках не буде зазначено розмір компенсації.

«Наприклад, якщо ви отримали субсидію у розмірі 1000 гривень, а в рахунку зазначено 1500,- це означає, що крім отриманої 1000 гривень, вам необхідно додати ще 500 і сплатити за спожиті послуги», - пояснює підприємство.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 62, якщо ви матиметепрострочену більше місяця заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидія на новий період 2019-2020 рр. призначатися не буде.

Читайте також: Монетизація субсидій на Вінниччині: про що говорять пенсіонери, які першими отримали відшкодування «на руки».

Вiнниця.info

Теги: субсидія банк гроші комуналка  
Матеріали по темі