Суспільство

Вінничанам радять при перших ознаках ГРВІ залишатися вдома

13 березня 2020, 14:02

У Вінниці 12 березня до 3 квітня ввели обмежувальні заходи аби запобігти розповсюдженню захворювання COVID-19. В департаменті охорони здоров’я ВМР вінничанам радять при перших ознаках захворювання на ГРВІ залишатися вдома, самоізолюватися і викликати лікаря. Також потрібно дотримуватися правил особистої гігієни.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

З 12 березня до третього квітня у школах Вінниці призупинено навчання, з 14 березня на карантин закривають дитячі садки та інклюзивні центри.

Посилено профілактичні заходи щодо запобігання занесенню та поширенню на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби СОVID-19 .

«На території Вінницької об’єднаної територіальної громади на сьогодні не зареєстровано жодного випаду захворювання на СОVID 19. Ми вкотре наголошуємо, що потрібно пильно стежити за своїм здоров’ям. Дотримуйтеся правил особистої гігієни – часто мийте руки, або обробляйте дезінфікуючими розчинами, не торкайтеся руками очей, носа, рота. Якщо ви маєте підвищену температуру, залишайтеся вдома та викличте свого сімейного лікаря телефоном. Уникайте місць великого скупчення людей, обмежте відвідування ринків, торгівельних центрів з метою мінімізації можливого інфікування. Коли кашляєте або чхаєте прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, або робіть це у ліктьовий згин. Ми вкотре наголошуємо, що не варто займатися самолікуванням і при перших ознаках ГРВІ потрібно звертатися до лікаря», - розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Світлана Стефанкова.

У Вінниці 13 березня ввели додаткові обмежувальні заходи аби запобігти розповсюдженню захворювання COVID-19 – дитячі ігрові зони та тренажерні зали закриють. Розглянуть можливість дистанційного замовлення та доставки продуктів для споживачів.

Лікарні забезпечені усім необхідним, для медичного персоналу провели навчання та розписали алгоритм дій у разі виявлення хворих на коронавірус.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні ввели карантин.

12 березня в Україні офіційно підтверджено три випадки захворювання на COVID-19 – два в Чернівецькій області та один в Житомирській.

В поліклініці дитячої обласної змінили режим роботи, аби вберегти вінничан від коронавірусу

У Вінницькому районі двоє братів, які приїхали з Італії та Австрії на похорон мами, наробили переполоху. Одному з чоловіків навіть не вдалося потрапити на церемонію прощання, так як в нього є ознаки хвороби, його ізолювали в лікарні.

Вінниця.info

Теги: ГРВІ коронавірус самоізоляція 
Матеріали по темі