Суспільство

Вінничанам в нагадування – жести регулювальника

24 листопада 2022, 15:50

У Вінницькій області, як і в інших регіонах, проблеми з електропостачанням. У Вінниці на багатьох перехрестях, де не працюють світлофори, дорожній рух регулюють поліцейські.

Нагадуємо жести регулювальника.

Рух заборонено в усі сторони: регулювальник стоїть обличчям або спиною до вас. Руки його розведені вбік, опущені донизу або зігнута перед грудьми права рука з жезлом (червоним диском) вліво.

Рух дозволено: регулювальник стоїть обличчям до вас. Його права рука, що тримає жезл (червоний диск), витягнута вперед, тобто до вас: рух заборонено прямо, а направо можна.

Рух заборонено: регулювальник стоїть до вас правим боком з витягнутою вперед правою рукою з жезлом.

Дозволяється їхати у будь-якому напрямку, а також розвертатися: регулювальник стоїть до вас лівим боком з витягнутою вперед рукою з жезлом.

Можна їхати прямо або направо, спочатку пропустивши пішоходів: регулювальник стоїть лівим боком до вашого автомобіля, а його руки опущені донизу, витягнуті по сторонах або зігнуті і притиснуті до грудей.

Якщо рука регулювальника з жезлом піднята вгору, при цьому він стоїть до вас будь-яким боком - жест означає, що зараз зміниться рух на перехресті. Таке положення означає «Увага!». Автомобілі та пішоходи мають покинути перехрестя, рух транспорту заборонено.

Важливо:

Коли регулювальник регулює дорожній рух на перехресті, його жести мають пріоритет над сигналами світлофора та відповідними дорожніми знаками.

Коли регулювальник руху стоїть до вас обличчям або спиною — прямо їхати вам не можна.

Регулювальник може подавати інші сигнали, зрозумілі водіям і пішоходам.

Як відомо, вночі 23 листопада, наші енергетики заживили всю область після вчорашнього блекауту, але через дефіцит електроенергії, введено аварійні, погодинні та спеціальні графіки обмежень подачі електроенергії.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: жести регулювальника 
Матеріали по темі