Суспільство

Вінничанам відповіли на петицію про будівництво «дешевого мосту» через Південний Буг

28 жовтня 2019, 11:55

Міська рада відповіла на петицію вінничан стосовно будівництва вантового автомобільного мосту через річку Південний Буг у селі Прибузьке. Цей міст міг би замінити вже існуючу пішохідну переправу.

У міській раді зазначили, що нині в пріоритеті є будівництво мосту, який з’єднає райони Тяжилів та Замостя. Вже після завершення даного проекту, буде можливість переглянути проектну пропозицію по будівництво мосту в с. Прибузьке.

«На даний час пріоритетним завданням в місті Вінниця, є будівництво мосту, який з’єднaє райони Тяжилів тa Зaмостя. Шляхопровід йтиме від вулиці Бaтозької до вулиці Мaксимa Шимкa. Тaкa розв’язкa покрaщить сполучення районів Тяжиловa із Зaмостям, з'єднaвши вулиці Aкaдемікa Янгеля тa Вaтутінa.

Після завершення даного проекту, буде можливо повернутись до аналізу проектних пропозицій та пошуку залучення інвестицій щодо фінансування будівництва нового автомобільного мосту через річку Південний Буг.

Інформуємо, що Ваша пропозиція щодо будівництва нового вантового мосту через річку Південний Буг прийнята до відома і буде врахована в подальшій роботі над містобудівною документацією та розвитком міста», – йдеться у відповіді на петицію.

Вінниця.info

Теги: петиція дешевий міст Південний Буг 
Матеріали по темі