Місто

Вінничанам відповіли на петицію щодо облаштування тротуару та велодоріжки на Максимовича

29 липня 2019, 11:40

Вінницька міська рада відповіла на петицію вінничан, де вони просили на вулиці Максимовича облаштувати велодоріжку та тротуар. У міськраді зазначили, що міським бюджетом на 2019 рік не передбачені кошти на виконання вказаних робіт.

Але планують розглянути питання щодо залучення фізичних та юридичних осіб до співфінанування капремонту.

«Повідомляємо Вам, що роботи по влаштуванню тротуару по вул. Максимовича носять капітальний характер та потребують комплексного підходу. Для можливості їх виконання необхідне попереднє проектування та відповідне фінансування із міського бюджету.

Міським бюджетом 2019 року, на жаль, не передбачені кошти на виконання вказаних робіт, але департаментом комунального господарства та благоустрою спільно з департаментом економіки та інвестицій опрацьовується питання щодо залучення фізичних та юридичних осіб до співфінансування робіт по капітальному ремонту вул. Максимовича», – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, Вінницька міська рада опублікувала відповідь на петицію, в якій громадяни просили встановити світлофор та «лежачого поліцейського» на Барському шосе.

Мерія зазначила, що наразі опрацьовують варіанти облаштування регульованого пішохідного переходу районі зупинки міського пасажирського транспорту «вул. Стельмаха», однак для встановлення обмежувача швидкості немає підстав.

Вінниця.info

Теги: петиція відповідь тротуар 
Матеріали по темі