Місто

Вінничанам відповіли на петицію щодо впровадження нічного маршруту на Електромережу

11 березня 2019, 11:34

11 березня Вінницька міська рада опублікувала відповідь на петицію вінничан щодо впровадження нічного маршруту «Електромережа – Залізничний вокзал». У мерії зазначили, що у нічний час майже повністю відсутній пасажиропотік, тому запровадження нічного маршруту на даний момент не планується.

«На сьогоднішній день громадський транспорт міста, в переважній більшості, працює з 06:00 год. до 24:00 год. Транспортне обслуговування мешканців мікрорайону «Електромережа» в напрямку залізничного вокзалу забезпечується автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №32А «Залізничний вокзал – Сабарів», який працює з 05:30 год. до 23:00 год. та трамвайним маршрутом №1 «Залізничний вокзал – Електромережа», який працює з 05:30 год. до 24:00 год.

Режим роботи громадського транспорту відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку, потреб мешканців в перевезеннях та рентабельності перевезень. Одночасно повідомляємо, що у нічний час, а саме з 22:00 год. до 06:00 год. по центральним вулицям міста проходить автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №25Н «Вишенька – Залізничний вокзал». На зазначеному маршруті працює 10 автобусів з інтервалом руху 15-20 хв.

Враховуючи вищезазначене, та те, що у нічний час практично повністю відсутній пасажиропотік запровадження нічного автобусного маршруту в мікрорайон «Електромережа» в даний час не планується», – йдеться у відповіді міської ради.

Нагадаємо, що раніше вінничани просили запровадити нічні маршрути на Старе місто, Тяжилів та Київську. Петиція зібрала підписи і перебуває на розгляді.

Вінниця.info

Теги: нічний маршрут петиція 
Матеріали по темі