Місто

Вінничанам запропонували 5 імен для нового тролейбуса. Просять обрати найкраще

9 липня 2019, 11:23

В травні у Вінниці оголосили конкурс на найкраще ім’я для тролейбуса, який створили на базі «Вінницької транспортної компанії». Всі охочі могли надсилати варіанти на електронну скриньку профільного департаменту.

9 липня Вінницька міська рада опублікувала у «Фейсбук» п’ять назв-фіналістів. Жителів обласного центру просять обрати найкращу ідею. Коментарі залишати під публікацією у соцмережі: https://www.facebook.com/Vinnytsia/photos/a.456688964362993/2577538665611335/?type=3&theater

Варіанти

1. VINRAY

2. VinLine

3. VinStar

4. VinGo

5. SkyVin

Голосування триватиме 10 днів.

Переможець – автор найкращої назви для вінницького тролейбуса отримає подарунок – проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста терміном на 3 роки. Автор назви, яка займе друге місце, отримає річний проїзний квиток на всі види муніципального транспорту.

Нагадаємо, що 17 травня вийшов на маршрут перший вінницький тролейбус. Фахівці Вінницької транспортної компанії підібрали комплектацію обладнання переважно вітчизняного виробництва. Українська електронна система управління, вінницька система інформаційного керування. Також 5 км автономного ходу, система вентиляції у салоні, інноваційні деталі, які спростять експлуатацію та підвищать рівень безпеки.

Вінниця.info

Теги: транспорт Вінниця тролейбус  
Матеріали по темі