276

0

Вінничанка Лілія Маланчук виборола «срібло» на Кубку світу з жіночої боротьби

Спортсменка виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 50

Днями у Сербії проходив Кубок світу серед чоловіків та жінок з вільної боротьби. У складі національної збірної України виступала вінничанка Ліля Маланчук. Спортсменка виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 50.

Про це повідомили на сайті Асоціації спортивної боротьби України.

Лілія Маланчук почала свій виступ з впевненої перемоги 10:0 над борчинею з Перу, яка є призеркою Пан-американського чемпіонату серед кадетів.

В півфіналі чемпіонка Європи серед кадетів та срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів німкеня Ліза Ерсел не збиралась здаватись без бою. Поєдинок був запеклий і Лілія здобула перемогу – 17:6, чим забезпечила собі вихід до фіналу.

У фіналі на Лілію чекала бронзова призерка чемпіонату світу серед дорослих та ЧС U23 з Росії. Цього разу переміг досвід і Ліля стала віце-чемпіонкою.

Лілія Маланчук вихованка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності. Родом з Тростянецького району, село Демидівка.

Вінничанка Лілія Маланчук виборола «срібло» на Кубку світу з жіночої боротьби - фото 2