22 груд. 2023 12:51
0

141

0

Вінничанка Діана Баєва, яка представляли Україну в складі національної збірної, стала чемпіонкою Європи в групових вправах.

Протягом 26-29 листопада у Києві відбувався Чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Вінничанка Діана Баєва, яка представляла Україну в складі національної збірної, стала чемпіонкою Європи в групових вправах разом зі своїми колегами.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

«Незважаючи на дрібну помилку, загальний залік балів вивів збірну України на 1-е місце та у вправі з м'ячем українки посіли 1 місце!

Наймолодша учасниця – вінничанка, вихованка ДЮСШ № 1, СК «Прем'єра», 16-річна Діана Баєва, тренери – Юлія Заплішна та Анна Миргородська. Успіхи спортсменки є свідченням того, як важливо потрапити до рук талановитого тренера, який не нашкодить, а підтримає, «підшліфує» і передасть до рук «титанів» у національну збірну, де знають, як видобути з алмазу діамант», – йдеться в повідомленні обласної державної адміністрації.

Як повідомляють на Урядовому порталі, загалом українські спортсменки здобули 6 нагород: три золота, два срібла і бронзу.

Результати Чемпіонату Європи-2020 наступні:

1. Групові вправи (Баєва Діана, Боднарчук Маріола, Возняк Анастасія, Височанська Марія, Юзвяк Валерія) - фінал (3 обручи, 2 пари булав) – 2 місце (31.150);

2. Групові вправи (Баєва Діана, Боднарчук Маріола, Возняк Анастасія, Височанська Марія, Юзвяк Валерія) – фінал (5 м’ячів) – 1 місце (35.35);

3. Каріка Поліна – юніори фінал м’яч – 1 місце (22.8);

4. Сидорак Каріна – юніори фінал стрічка – 2 місце (21.2);

5. Командна першість (Каріка Поліна, Сидорак Поліна, Тур Меланія, Баєва Діана, Боднарчук Маріола, Возняк Анастасія, Височанська Марія, Юзвяк Валерія) – 1 місце (237.15);

6. Групові вправи (Баєва Діана, Боднарчук Маріола, Возняк Анастасія, Височанська Марія, Юзвяк Валерія) – багатоборство – 3 місце (63.7).

Вінничанка посіла перше місце на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики в групових вправах - фото 2

Раніше ми писали, що юна вінничанка представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.