Місто

Вінничанка повідомила про порушення принципів посадки і догляду за деревами. Висунула ряд вимог

28 листопада 2021, 09:37

Вінничанка Владислава Кошель зареєструвала петицію, в якій повідомляє про порушення принципів посадки та догляду за деревами. Авторка петиції висунула ряд вимог, серед яких – перестати вирубувати дерева, перестати використовувати сіль взимку, перестати висаджувати недостатньо дорослих саджанців тощо.

«1. Відмовитися від практики вирубування дерев.

2. Перестати використовувати «сіль» (хлоридовмісні суміші реагентів) взимку як небезпечну для навколишнього середовища та провокуючу уявну економію бюджетних коштів, і по можливості освоїти практику та застосування інших, більш екологічних методів та технологій догляду за дорогами в зимовий період.

3. Відмовитися від висадки недостатньо дорослих саджанців, щоб уникнути зайвих витрат бюджетних коштів.

4. Відмовитися від розробки, прийняття та погодження нормативно-правових актів та інших документів, внаслідок введення та дії яких зменшуватимуться коефіцієнти озеленення з розрахунку на людину та на площу.

5. Ініціювати зміни до існуючих нормативно-правових актів, спрямованих насамперед на збереження існуючих зелених насаджень та відновлення видалених раніше, а також максимальний захист висаджених рослин від негативного впливу навколишнього середовища, особливо взимку», – йдеться у петиції.

Щоб петицію розглянули у міській раді, треба зібрати 350 підписів.

Петицію можна підтримати ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція дерева порушення 
Матеріали по темі