Місто

Вінничанка пропонує не встановлювати цьогоріч новорічну ялинку в парку, а гроші витратити на «ковідні» потреби – петиція

19 листопада 2020, 17:04

Вінничанка Яна Івасько зареєструвала петицію до міської ради з пропозицією не встановлювати в цьому році новорічну ялинку в Центральному парку. Гроші ж, які мали бути витрачені та такі роботи, пропонує спрямувати на закупівлю костюмів для лікарів, а на місці ялинки встановити пункт видачі засобі захисту для населення.

«600 000 грн це вартість святкового настрою встановлення головної ялинки у Центральному парку. Але врахуйте, будь ласка, що пріоритети цього року у населення змінено. І це буде нераціональне використання коштів! З такою швидкістю, з якою розповсюджується ковід, на ялинку нікому буде йти, будуть хворі та мертві, така реальність», – зазначає жінка.

Вінничанка пропонує спрямувати ці кошти на боротьбу з COVID-19 та:
1. Встановити на місці ялинки пункт видачі масок, перчаток та дезінфекатора для населення.
2. Придбати захисні костюми для лікарів.
3. Витратити на малозабезпечені та багатодітні сім’ї, пенсіонерів чи інших категорій населення, які потребують лікування та не мають змоги оплатити його.

«Населення подякує вам. Бо чи варто витрачати 600 тис. грн на штучний новорічний настрій, коли є світова епідемія. Чи варто порушувати «девіз сиди дома» і іти на відкриття ялинки?! Однозначно не варто! Святковий настрій буде у кожного дома, якщо ми будемо відчувати себе у безпеці, що від нас не відмовляться лікарі, коли ми захворіємо, коли рідні будуть живі та здорові. Знаю, що я не одна так вважаю. Заручившись підтримкою один одного, ще не одну ялинку у майбутньому встановимо», – додає авторка петиції.

Аби звернення розглянули в міській раді, воно має зібрати 350 голосів. За петицію вже проголосували 20 вінничан. Збір підписів триває ще протягом 14 днів.

Нагадаємо, нещодавно в департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосили тендер на придбання ялинок та послуги з декоративного оздоблення металевої конструкції міської Новорічної ялинки в Центральному парку і новорічних ялинок в парку «Дружби народів» та селища Десна. Очікувана вартість купівлі ялинок – 281,9 тис грн, послуг з оздоблення – 331,7 тис грн.

Минулоріч у Вінниці 19 грудня засяяла головна новорічна «ялинка-рекордсменка». Була найвищою в Україні. Тоді в редакції Вінниця.info підготували фоторепортаж.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: новорічна ялинка Центральний парк коронавірус петиція 
Матеріали по темі