Суспільство

Вінничанка пропонує створити комплекси для безпритульних тварин: з ветклінікою, магазином та готелем

23 жовтня 2019, 14:54

Вінничанка Дарина Житник звернулася до міської ради із пропозицією створити у Вінниці комплекси для безпритульних тварин, аби забезпечити їм комфортні умови життя.

В комплексах пропонує облаштувати ветеринарну клініку, готель на чотирилапих на період відсутності їхніх власників, магазин «Pet’s shop» та майданчик для дресирування собак.

«Згідно статті 229 «Жорстоке поводження з тваринами» безпритульні тварини мають право на захист та належне поводження з ними. Наразі безпритульні тварини страждають від неякісного харчування і питної води, небезпечних умов життя, відсутності надання їм ветеринарної допомоги в разі захворювання. Тому ми пропонуємо створити якомога більше комплексів для безпритульних тварин.

Для того, щоб забезпечити цим тваринам комфортні умови життя. На території комплексу будуть присутні такі заклади, які будуть приносити прибуток підприємству. Це ветеринарна клініка, яка обслуговує не лише безпритульних тварин, а й домашніх улюбленців ( в перелік послуг буде додано СПА-процедури для тварин ); також буде побудовано готель для чотирилапих друзів громадян, яким необхідний догляд за їхніми тваринами під час відсутності; ще на території комплексу буде знаходитися магазин «Pet’s shop» та майданчик для дресирування собак під наглядом кінолога. Також спеціально навчені собаки зможуть виконувати різноманітні трюки та возити дітей на санях взимку.

Таким чином даний комплекс буде фінансово незалежний, в якому буде створено багато нових робочих місць. Для безпритульних тварин будуть надані комфортні умови для проживання та покращення їх здоров’я, а також буде враховано потреби домашніх улюбленців наших громадян», – йдеться в петиції вінничанки.

Щоб петицію розглянули у міській раді, потрібно 350 підписів.

Нагадаємо, Раніше ми розповідали про «банда» з проспекту Космонавтів та красуню Джессі. Шукали господарів для шалених хаскі та лагідної Соні. А також знайомили із Мухтаром, життєрадісним Бімкою і лагідною Мишкою.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція тварини собаки 
Матеріали по темі