Місто

Вінничанка пропонує заборонити на ринках продаж домашнього молока у пластикових пляшках

21 березня 2019, 11:15

Вінничанка звернулася до міської ради із проханням заборонити продавати на ринках молоко у пластикових пляшках. Оскільки, за її словами, ці пляшки двірники беруть зі смітників та несуть на ринок під молоко.

«Поліетиленові пляшки продавці молока на ринку не миють, а лише полощуть. Про це свідчить те, що якщо пляшка від «Пепсі», то є залишки смаку газованої води. Вибачте, а якщо там не тільки смак, а й мікроби того, хто пив воду з горлишка? Важко без огиди дивитися, як куштують молоко з кришечки.

На даний момент, я взагалі не п'ю молока, бо жодному виробнику не довіряю. Якщо прокип'ятити базарне молоко, часто воно буває добре, якщо не розбавлене водою. Але пляшка зі смітника – всі переваги домашнього молока перекреслює. А господинь, які продають в банках – обмаль.

Чи не можна було б обмежити продаж в пляшках хоча б на час епідемії? І особливо заборонити двірникам ритися в смітниках. Або хоча б як тимчасовий період зробити промивочий пункт для б/у пляшок?», – йдеться у петиції.

На даний момент, петиція зібрала 6 підписів із 350 можливих.

Нагадаємо, вінничани до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій пропонують варіант вирішення проблеми нестачі підземних переходів.

Вінниця.info

Теги: петиція пляшка 
Матеріали по темі