Місто

Вінничанка просить облаштувати пішохідний перехід та кнопковий світлофор до ЖК «Барський»

26 березня 2021, 09:29

Вінничанка Руслана Кобзар зареєструвала петицію до міської ради, в якій просить облаштувати кнопковий світлофор та пішохідний перехід через Барське шосе до новобудов ЖК «Барський».

Звертаю увагу керівництва міста на ситуацію, що склалася після побудови нового мікрорайону ЖК «Барський». Справа в тому, що значна кількість мешканців користується новими гілками міського трамваю, щоб дістатися роботи, садочка, школи, міста загалом.

Люди, які мешкають у новому мікрорайоні, щоб дістатися міста, або навпаки потрапити додому мають перейти Барське шосе. Проблема в тому, що відстань від трамвайної зупинки до найближчого пішохідного переходу достатньо велика для абсолютної більшості громадян (особливо для людей похилого віку та дітей), а також небезпечна, так як не освітлюється, нема тротуару та не розчищені хащі обочини, тож вони пересікають дорогу по найкоротшому шляху наражаючи на небезпеку себе та водіїв, що рухаються трасою, що в майбутньому призведе до аварійної ситуації на дорозі. Існуючі пішохідні переходи знаходяться на достатньо великій відстані від даного ЖК, і шлях від них до будинків є не зовсім безпечний та легкий, тому не користується популярністю, і люди просто шукають простіший , найлегший перехід.

Щоб виправити цю ситуацію вважаю за доцільне розглянути можливість встановлення світлофора за викликом та пішохідного дорожнього переходу на участку дороги між трамвайною зупинкою «вулиця Стельмаха» та гаражним кооперативом, що збереже життя та спокій мешканців ЖК та навколишніх забудов, поліпшить дорожню обстановку на даному участку дороги, та зменшить чи взагалі унеможливить аварійні ситуації», – йдеться в петиції.

Щоб петицію розглянули у міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: петиція ЖК Барський світлофор пішохідний перехід 
Матеріали по темі