Суспільство

Вінничанка просить відновити змішане навчання у школах після локдауна

15 січня 2021, 09:55

Вінничанка зареєструвала петицію до міської ради із проханням після локдауна (24 січня) відновити у школах навчання. Просить зробили його (навчання – ред.) змішаним – «тиждень через тиждень». За словами авторки петиції, дистанційне навчання не приносить учням ні знань, ні бажання вчитися.

«На теперішній час повне дистанційне навчання не приносить дітям ні знань, ні користі, а тільки погіршує їх рівень і бажання вчитися. Тому наполягаю на відновленні для 5 -12 класів ,після січневого локдауна, хоча б змішаної форми навчання, тиждень через тиждень по пів класу, що абсолютно можливо за рекомендаціями МОЗ і МОН», – йдеться у петиції.

Щоб петицію розглянули у міській раді, треба зібрати 350 підписів.

Раніше вінничанин уже реєстрував подібну петицію. Він просив відновити навчання у школах для учнів 4-11 класів. Бо дистанційне навчання, за словами автора, «складно назвати навчанням», а батьки не можуть контролювати онлайн-заняття через роботу. Петиція не зібрала необхідної кількості підписів.

Нагадаємо, 9 грудня на засіданні Уряду прийняли рішення про запровадження жорстких карантинних обмежень у 2021 році з 8 по 25 січня. Закриють ресторани, торгові центри, заклади освіти, окрім дитсадків. Департамент освіти Вінницької міськради розробив рекомендації щодо роботи закладів освіти у період локдауну.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: петиція навчання школа 
Матеріали по темі