136

0

Вінничанка співала гімн перед футбольним матчем «Україна – Північна Ірландія»

3 червня відбувся товариський поєдинок, в якому збірна України приймала збірну Північної Ірландії.

На початку матчу, за традицією, звучав національний гімн. Його виконала юна співачка з Вінниці Даріна Красновецька.

Матч пройшов у Дніпрі. Стартовий свисток зустрічі пролунав о 21:00 за київським часом. Як пише «Україна 24 Футбол», звітна контрольна гра була зіграна на стадіоні Дніпро-Арена.

На 10-й хвилині Зубков відкрив рахунок. Півзахисник Ференцвароша класним ударом головою замкнув подачу Караваєва. Дебютний гол Олександра за національну збірну. Як виявилося, цей гол став єдиним у матчі. На 90-й хвилині Артем Бєсєдін спрямував м'яч у сітку, але взяття воріт було скасоване. 1:0 – перша перемога збірної України у 2021 році.

Нагадаємо, що у 2018 році Даріна Красновецька перемогла у національному відборі на дитяче Євробачення. В листопаді у столиці Білорусі Мінську відбувся фінaл дитячого міжнaродного пісенного конкурсу, там вінничанка посіла четверте місце. А позаминулого року Даріна співала гімн на головному параді країни: разом з Тіною Кароль та військовими.

В березні 2020 року дівчинка презентувала кліп на англомовну пісню. Композиція отримала назву «In My Eyes».