Суспільство

Вінничанка стала учасницею проекту «Від пацанки до панянки». На шоу дівчина прийшла з вазоном коноплі

4 березня 2020, 12:52

На «Новому каналі» стартував вже 4 сезон реаліті-шоу «Від пацанки до панянки», в якому беруть участь молоді жінки, які з дитинства опинились в неблагополучному соціальному середовищі. Тепер вони хочуть змінити свій спосіб життя. Для цього в них є 15 тижнів та можливість пройти ряд випробувань. Серед 10 учасниць зі всієї України є і 19-річна жителька Вінниці - Євгенія Мазур на прізвисько «Батюшка».

«Я прийшла з Аркашою. Аркаша – це мій вазон», - розвідає дівчина в сюжеті «Нового каналу» про зів’ялу рослину, з якою вона вперше з’явилася на екрані. Про здивовані питання колег по проекту «Це конопля?» каже, що хотіла відразу показати їм, хто вона є.

Її батько був, як вона розповідає, «злодієм в законі» в 90-х. Женя вважає, що вплив генів не легко перебороти.

Гроші дівчина заробляє шляхом так званих «петель». Схем, за якими незаконним шляхом може заробити кошти. Показово на камеру «краде» велосипед, аби «відмити» 500 гривень.

Проблема наркотиків в дівчини з’явилася перед 10 класом. Каже, що окрім канабісу, вживає й інші психотропні речовини.

«Мій батько помер, мати поїхала на заробітки в Польщу, і я була на вихованні бабусі з дідусем. Коли бабуся була жива, то мене любили... Після них я такої любові не відчуваю. Мати мені не дала такої любові. Завжди, коли приходжу до них на могилу, кажу їм «дякую». Я не сказала їм, коли була маленькою. Були б вони живі, не так все було б. В дитинстві мені не вистачало батька. І зараз не вистачає», - зі сльозами на очах розповідає Женя свою історію.

Дівчина мала неабиякий шок та розчарування, дізнавшись в ході проекту про справжню долю батька, якого дещо героїзувала в юності. Виявляється, він мав залежність від наркотиків. Врешті-решт, чоловік помер від передозування. Євгенія каже, що не готова теж так піти з життя. Вона хоче змінити свою долю.

«Так важко буває. Навіть думки про суїцид з’являються», ‒ зазначає вона. Зрештою, на проект Женя прийшла в надії, що їй допоможуть змінити себе.

Нагадаємо, раніше на всеукраїнському реаліті-шоу «Битва екстрасенсів» житель Вінниччини влаштував скандал.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: реаліті-шоу вінничанка 
Матеріали по темі