Суспільство

Вінничанка створила книжку про морський світ, в якій герої оживають за допомогою доповненої реальності

17 березня 2021, 11:05

Вінничанка Дарія Паламарчук працює над збірками книг, в яких герої оживають за допомогою доповненої реальності. Зараз уже готова книжка про молюсків. Над створенням збірки працювала півтора місяця, а щоб казка була цікава, прочитала понад 300 статей про молюсків.

Про це йдеться в сюжеті Суспільне Вінниця.

«Молюски всі надзвичайно різні. Хотілося показати, що вони теж всі зі своїм характером, що вони дуже розумні, що в них є свої звички», – каже Дарія Паламарчук.

Казки повчальні. Біля кожного малюнка – короткий опис про молюсків.

Аби зробити книгу цікавою для дітей різного віку, героїв оживили. Зробили це за допомогою доповненої реальності. Кит і восьминіг у форматі 3D не лише «плавають» на сторінках книги, а й розмовляють.

«Для того, аби оживити персонажів казки, треба запустити додаток в телефоні і навести його на маркерний малюнок, тоді з’являється персонаж.

Доповнена реальність мені вважалася тим таким приємним бонусом, який дозволить викликати багато емоцій і в дорослих, і в дітей», – додає Дарія.

Над розробкою мобільного додатку у Вінницькому центрі візуальних проектів працювали три місяці.

Додаток безкоштовний. Наразі «оживили» 6 героїв зі збірки.

«Технологія самої накладеної реальності в даному випадку – не має бути там, як інформаційний сюжет. Це мають бути коротенькі ролики. Це легше і технічно виконати, сам інсталяційний файл, який потім буде показуватися на мобільному пристрої не буде таким «важким». Набагато цікавіше, коли події відбуваються швидко», – Дмитро Ветошкін, один із розробників додатку.

Збірка казок матиме 6 частин. Наразі Дарія працює над третьою частиною про «кудлатих та вусатих». Каже, що в кожній збірці герої будуть оживати.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Дарії Паламарчук

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: доповнена реальність казка малюски морський світ 
Матеріали по темі